(NE)milé překvapení 3

16. července 2013 v 10:05 | Ada |  (Ne)milé překvapení
(NE)MILÉ PŘEKVAPENÍ (3)
,,Tak co?" Zeptá se Karin, když se vrátí. ,,Ještě nic, na vezmi si to." Karin si to vezme a začne se usmívat. ,,Gratuluju maminko." Řekne spontálně Karin a Biggi se rozbrečí. ,,Ale no tak kočko, vždyť je to dobrá zpráva, neplakej." Řekne Karin a Biggi obejme. ,,Co já budu dělat? Kromě lítání nic neumim. Neplánovala jsem to." Řekne Biggi mezi vzlyky. ,,Ale lítání ti nikdo nebere, dokud budeš moc lítat můžeš a po porodu budeš nějaký měsíc doma a zase se vrátíš." Povzbudí jí Karin a Biggi se začíná uklidnivat. ,,Ale stejně vás zdržuju od práce už teď." "Hloupost Bigg, nevolnosti brzo přejdou a existují na to léky, které to zmírňují." Řekne Jí Karin. ,,Lékarnice mi něco poradila a tak jsem si to koupila."Namítne Bigg. ,,Ukaž mi je." Řekne Karin, Biggi vstane a ze skříňky ji podá krabičku s léky. ,,Hm, do zítřka ti seženu jiný, tyto léky nemají skoro žádnou účinnost, ty můžeš rovnou vyhodit." Řekne Karin a poté co se Biggi upraví vracejí se zpět do pohotovostní místnosti.
Do konce služby mají ještě jeden zásah, nic vážného. O 18:30 se začnou sjíždět kolegové. ,,Thomasi kdyby byl ještě výjezd vezmeš to za mně? Jasně, pro tebe všechno." Odpoví Biggi a jde se převlíkat. Když vyjde Biggi ze šatny, uvidí ji Thomas. ,,No Biggi, ty jsi krasavice, čím dál větší." Biggi se usměje. ,,Co za to budeš chtít? ...Nic, jako správný gentleman tě musim pochválit." Řekne Thomas. ,,Že tak najednou." Frank vyjde z kanceláře. ,,Tak já už musim, čau Thomasi." Rozloučí se Bigg a s Frankem vyjdou k jeho autu. ,,Kam mě to vezeš?" Zeptá se Biggi. ,,To je překvapení." "No dneska nevim jestli další překvápko ustojim." Řekne si pro sebe Biggi.
Po půl hodině cesty Frank odbočí k přístavu a po pár metrech zastavuje na parkovišti. ,,Franku?" Řekne z úžašem v hlase Biggi. ,,Romantická večeře na plující jachtě." Biggi je zaskočena. Frank jí pomůže vystoupit z auta a vede ji na palubu. ,,Dobrý večer vítejte na palubě, mohu vás odvést k vašemu stolu?" Zeptá se jich obsluha a ani nečeká na odpoveď. Biggi se po pár minutách na lodi začíná dělat zle. ,,Franku, promiň." Frank nechápe, Biggi mu utekla přímo od stolu. Když se vzpamatuje jde za ní. Bigg je opřená o auto. ,,Biggi co je? Je ti špatně?" Zeptá se jí Frank a chytne ji za ramena. ,,Já se omlouvám, ale já tam být nemůžu, jinak prozvracim celou plavbu." Řekne mu. ,,Chudinko moje... Měl jsem ti říct co plánuju, nedošlo mi, že ti to bude vadit." Řekne rozpačitě Frank. Biggi se na něin usměje. ,,Franku měl by si něco vědet." "Ano zlato?.... Jsem těhotná." "Dobře no…" Frank se zarazí. ,,Cože?? My budeme mít miminko?" "Jo, vypadá to tak." Řekne nesměle Bigg. Frank je strašmě šťastný, chytne Biggi a zatočí se jí. ,,Tohle bych Franku nedělala." Poznamená Biggi a tak jí Frank aspoň dlouhou dobu objímá. Ale pak má kamený výraz. ,,Franku co je? Ty nás nechceš." Vyděsí se Biggi. ,,Jo a moc, ale musim ti něco říct." Začne pomalu Frank. ,,Dnešní večeři jsem zarezervoval tady, protože jsem chtěl udělal nejdůležitější rozhodnutí v mém, vlastně v našem životě." Frank vytáhne z kapsy krabičku a klekne si. ,,Biggi miluji tě a chtěl bych s tebou zestárnou a mít s tebou krásné děti. Chtěl jsem se zeptat. ... Vezmeš si mně?" Dořekne Frank a otevře krabičku s prstýnkem. ,,Jo, moc ráda." Vyhrkne ze sebe Biggi a usmívá se na celé kolo. Frank ji nasadí prstýnek a spokojeně odjedou domu.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje povídka na pokračování?

Ano
Ujde
Ne

Komentáře

1 domino domino | 16. července 2013 v 11:31 | Reagovat

skvělý máš talent ;-)

2 Katy Katy | Web | 17. července 2013 v 9:14 | Reagovat

dobře ty ;-)

3 Jana Jana | E-mail | 2. září 2014 v 14:16 | Reagovat

supéér, nádhera :-D

4 Ada Ada | E-mail | Web | 2. září 2014 v 15:02 | Reagovat

[1]:[2]:[3]:  děkuji 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama