Osudný den, aneb láska ani smrt si nevybírá 15

8. července 2013 v 10:50 | Ada |  Osud, aneb smrt ani láska si nevybírá
OSUDNÝ DEN, ANEB LÁSKA ANI SMRT SI NEVYBÍRÁ (15)

,,Tak si to užíte a nepřehánějte to, dobrou noc šéfe. Dobrou noc Karin." Biggi Karin dloubne, ale nerozčiluje se, protože ví, že jí má dobře přečtenou. ,,Můžem vyrazit?" Zeptá se Biggi Ebelsieder. ,,Jasně, už se nemůžu dočkat až si lehnu." Pronese Biggi. Frank se na ní usměje.
Biggi domu doveze, vypne motor a pomůže Biggi z auta. ,,Je docela hezký večer." Začne jen tak mimochodem Bigg. ,,Jo to máš pravdu není škoda ho už ukončit? ...Možná a co..." Najednou se spustí prudký déšť a oba se rozeběhnout k Biggiinu bytu, ale než najde Bigg klíč a odemkne jsou oba promočeni na kost. Ale pak se objeví v chodbě, oba jsou vysmátí. Najednou se přestanou smát a zahledí sebe, roste mezi nimi napětí. ,,Asi bych měl jít." Řekne Frank, ale stále se nemá k odchodu. Najednou se k Biggi přiblíží. Svoje ústa přiblíží k jejím a jemně ji políbí. Poté se zase podívá na ni a když vidí, že je pro nebere už nebere ohledy a vášnivě ji začne líbat. Po chvilce je Biggi dovede do svého bytu, kde se začnou zbavovat oblečení a Biggi je odvádí do ložnice. Tam se ještě líbají a nakonec se pomilují a za noc si to ještě několikrát z opakují.
Je ráno.
Jako první se probudí Biggi, je šťastná a je ráda, že se jí to nezdálo. Po dlouhé době je zase zamilovaná až po uši. Líbí se jí pozorovat Franka jak spí, je tak roztomilý...
Frank se zbudí okolo 10 hodiny, Biggi jim jde připravit nějaké jídlo, pak si dají sprchu a připravují se k odjezdu. Do nemocnice dorazí ve 13:15. ,,Omlouváme se za zdržení, před městem byla nehoda." "To nevadí, stejně nás za ním pustí až ve 13:30." Řekne jim Karin a na Biggi dělá posunky. ,,Já si ještě odskočim." Řeke Bigg Frankovi. ,,Nechceš pomoc?" Šepne jí Frank. ,,Myslim, že to zvládnu sama a když ne tak si tě zavolám." Odpoví mu. Když vidí Karin, že jde pryč jde hned za ní.
,,Biggi?" "Ano?" "Jaká bylá noc?" "Proč se ptáš?" "No tak Biggi ty záříš, Ebelsieder září. "... Bylo to úžasný, skvělí…. Jsem zamilovaná." "To je dobře přeju ti to a moc." "Díky Karin a co ty?" "Já nic, jako vždy." Těsně před 13:30 se vrátí ke zbydku a vypraví se ke stanovišti JIP. Během cesty se potkají s doktorem Jungem. ,,Dobrý den jdete za panem Wächterem?" Zeptá se jich. ,,Ano, můžeme za nim?" "Samozřejmě a kolegyně můžete se pak za mnou stavit?" "Určitě." Karin z doktora vycítí nejistotu a obavy. Poté je nějaká sestra navlíkne do modrých plášťů a určí jíim dobu jak dlouho tam být můžou. Poté už můžou konečně za nim. ,,Ahoj Thomasi." První vejde do pokoje Karin pak Biggi, Ralf, Max a Ebelsieder. Thomas otevře oči. ,,Ahoj... rád vás vi-dim." "My tebe taky, jak se cítíš?" Zetpá se ho znova Karin. Thomas si prohlíží kolegy a vycítí znich, že se něco změnilo. ,,Thomasi děje se něco?" Zeptá se ho Bigg. ,,Nee, cí-tím se hro-zně, všech-no mě bolí." "Požádám lékaře, aby ti dali něco proti bolesti." Navrhne mu Karin. ,,To je dob-rý.... Co Petr a ...Marc...." "Moc nemluv Thomasi, máš zlomený žebra, bude tě to několik dní bolet. " Řekne mu Karin. Thomas zneklidní má strach, že kluci nežijí. ,,Co je s klu-ky?! Klid Thomasi, Petr i Marc jsou živí, leží vedle na pokojích. Nechceš mluvit s Lísou a Laurou?" "Oni jsou tady?" "Ne, ale můžeme jim zavolat." "Dobře." "Tak mi Thomasi půjdeme, odpočívej a zatím ahoj." "Ahoj." Frank čeká na Biggi a chytne ji kolem pasu. Thomas za nimi kouká a pak mu dojde, že mezi Frankem a Biggi něco proběhlo, je z toho docela smutný. ,,Thomasi?" "Hm…. Holky tě chtějí slyšet." A podává mu mobil....
Karin z pokoje vyjde až po 5 minutách. ,,Tak co? Byl šťastný?" "Jo, strašně a holky taky, co podnikneme?" Ptá se jich Ralf. ,,Já ještě musim za doktorem a pak jedu domu." "A co ty Biggi? Já, my jedem dom. Hm.... Tak jo no a co ty Maxi?" "Jedu na základnu opravit Bigiinu motorku." "Sváma je zábava lidi." Povzdechne si Ralf a odchází. Nakonec odejdou všichnh až na Karin, ta už je u lékařského pokoje.
Zaklepe na dveře a počká na vyzvání. ,,Vstupte." V pokoji sedí drobná blonďatá lékařka. ,,Dobrý den hledám pana doktora Jungeho." "Musel urgentně na sál." "Aha a pan primář Stein?" "Šel sním a vy jste?" "Doktorka Thalerová, včera jsme k vám přivezli naše kolegy." "Ano, doktor Junge mi říkal, že se stavíte." "Je něco s kolegy?" "Ano, pana Bergera teď operují došlo k opětovnému krvácení do dutiny břišní, zřejmě přijde o slezinu." "A jak to vypadá s Marcem?" "Pan doktor Harland zřejmě bude muset též podstoupit ještě jeden zákrok, v hlavě se mu utvořil hematom, zřejmě došlo k menšímu krvácení, podle dělaných Ctček se nezvečuje, pokousíme se ho rozpustit dokud nezačne tlačit na důležité cetrum v mozku, pokud se tak stane budeme muset operovat." "Tak vám děkuju za informace, doufala jsem v lepší zprávy." "Nebojte kolegyně, důležité je aby žili a proto tady uděláme maximum." "Děkuju." Karin odchází z lékařského pokoje a jde si sednou před sály.......
Petrova operace se vydařila a jeho stav se už jen zlepšoval, ale bohužel jak lékaři předpokládali po nějaké době dostal zápal plic.
Marc se také operaci nevyhnul, naštěstí mu nezůstanou žádné následky ani jiná omezení, ale jako Petr si pobyt v nemocnici prodloužil kvůli zápalu plic.
Kluci v nemocnice strávali celkem 6 týdnů.
Thomasovi zlomeniny se hojily velice dobře. Žádné komplikace neměl a žádný zápal plic nedostal, ale i tak si v nemocnici poležel 12 týdnů. Momentálně je doma. Sádru z nohy mu sundají za 2,5 měsíce a pak se podrobí rehabilitacím.)
Marc s Petrem se do práce vátili po dvou měsících. Hanno odešel od hasičů v Neuestadtu a teď pracuje na základně v Roseheimu a s Karin mají krásný a harmonický vztah.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domča Domča | 31. ledna 2014 v 20:28 | Reagovat

No, moc pěkná povídka :) Sice teda ukrutně dlouhá ale pěkná, na to, že je to tvá první. Fakt super, jsi šikula! :)

2 Jana Jana | E-mail | 31. srpna 2014 v 15:58 | Reagovat

Krásná povídka s krásným koncem

3 Ada Ada | E-mail | Web | 31. srpna 2014 v 16:05 | Reagovat

[1]:; [2]: Děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama