Láska - symbol štěstí, ale i smrti 2

4. srpna 2013 v 12:20 | Ada |  Láska - symbol štěstí ale i smrti

LÁSKA - SYMBOL ŠTĚSTÍ, ALE I SMRTI 2
Tři dny uplynuli jako voda a Gabriela musí jít opět do práce, ale vůbec se jí tam nechce. Vůbec neví jak se bude chovat až potká Ralfa a jak s ním bude sloužit, protože pochybuje, že Ebelsieder jen tak zničeho nic přehodí zdravotní bratry.
Po snídani, kterou připravila její matka teď o Gabrielu pečuje jako kdyby byla nemocná, vyrazí na základnu. Už má obavu z toho, jak se bude chovat Ralf.
Gabriela přijede na základnu, projde kolem pohotovostní místnosti, kde je zatím jen tým A a jde do šatny. I Když se převlíkne sedne si tam na lavici, nějak nechce mezi kolegy, nemá na ně náladu. Jenže brzo do šatny přijde Ralf. Gabi se na něho podívá a u srdce ji zabolí a chystá se k odchodu. "Gabi, promluvíme si." Řekne Ralf, ale Gabriela kolem něho projde jako by neexistoval. Ralfa to zabolí, ale ví že to pohnojil, neměl tu stopařku u pumpy vůbec brát a potom co je viděla Gabriela si ji neměl brát ani domu, ale stalo se a už se to nedá vrátit. Ralf po chvíli vyjde ze šatny a jde též do pohotovostní místnosti. Gabriela je v kuchyňce dělá si tam čaj a když spatří Biggi, jak vchází na základnu nechá čaj čajem a jde za ní. Vadí ji Ralfův zkoumavý pohled. "Copak se děje Gabi?" Zeptá se Biggi v šatně. "Ale nic, to víš chyběla jsi mi ty a naše holčičí rozhovory." Zalže Gabi. Než se Biggi převleče je sní Gabi na šatně, ale pak jde Biggi do pohotovostní místnosti a Gabriela musí taky, když nechce nic vysvětlovat.
Od začátku směny uplynuli dvě hodiny,když je ohlášen výjezd- žena byla nalezena v příkopu u silnice 209 směr Landshut.
Tým B naskáče do BK a Biggi může vzlétnout, na místo zásahu dorazí za 20 minut. Během letu panuje klid a Biggi ve vzduchu vycítí určité napětí, jen neví co se děje.
"Za 3 minuty přistáváme." Řekne Biggi to ticha, které by se dalo krájet. Biggi opravdu za chvíli přistane a Gabi s Ralfem vyběhnout s taškami k pacientce, na místě je také už policie. "Jsem doktorka Kollmanová, co se stalo." Zeptá se Gabi policisty. "Jsem kriminalista Herz, zřejmě jde o stopařku, vypadá že ji někdo pořádně ztloukl, na tělě má několik řezných ran a chci vás poprosit o vyšetření jestli nebyla i znásilněna." Dořekne kriminalista a Gabi mu kývne na souhlas.
Sestoupí k ženě do příkopu. "Jsem dokrorka Kollmanová slyšíte mně?" Žena nereaguje. "Je v bezvědomí, Biggi ty nosítka sem, nejdřív ji přeložíme a já ji pak vyšetřim." Řekne Gabi a Ralf chytne ženu za nohy a policista za ruce, Gabi s Biggi jen tak přihlíží. Jenže pak si Ralf všimne obličeje té ženy a strnule zůstane stát na místě. "Ralfe co děláš?" Zareaguje Gabi, ale pak i ona pozná tu ženu, neboli tu pipinu kozatou, jak ji ve vzteku nazvala. "Ralfe máme tu práci, zaveď ji kanylu, EKG a potom si vem ambuvak." Gabi ji pak začne vyšetřovat. "Otřes mozku, tržná rána na hlavě, zlomená žebra, řezné rány na předloktí, ruptura sleziny a palpační bolesti břicha." Jen co to Gabriela dořekne, žena procitne a první co uvidí je Ralf, v tu chvíli začne hrozně vyvádět. "Nech mě bejt.... nešahej na mě..... to bolí ne prosím...." Gabriela se na Ralfa tázavě podívá, musí ženu rychle uklidnit. "Jenom klid, jste zraněná, musíme vás ošetřit, nesmíte se hýbat mohla by jste si vážně ublížit." Jenže žena je v šoku. "Ralfe natáhni mi miligram diazepamu." Řekne Gabi, ale než stačí dát injekci, žena opět skolabuje. "Fajn musíme rychle do nemocnice, pomocte nám." Řekne Gabi a vezme tašky. Ralf s policistou nese ženu a nelíbí se mu policistův zkoumavý pohled. "Pani doktorko a co to gynekologické vyšetření?" "Neni čas, jeslti chcete poleťte s námi, možná ji vyšetřim ve vrtulníku." Řekne Gabi a začne ženu v BK intubovat. Policista si sedne na místo kopilota. Ralf je po celou dobu letu nesvůj. Když je žena jakštakš stabilní Gabriela řekne. "Mohu ji vyšetřit." "Mohu vás poprosit aby jste její kalhotky dala do tohoto pytlíku na rozbor a udělala stěr, jestli vní pachatel nezanechal genetický materiál?" Ačkoliv se Gabi do toho moc nechce nakonec řekne. "Ano." Ženě sleče kalhotky, poté zjistí, že byla opravdu znásilněna a nakonec udělá stěr. Poté jdá tyto věci policistovi. "Za 5 minut přistáváme." Řekne přes intercom Biggi. Po přistání doprovodí ženu na kliniku a pak se vracejí zpět na zákaldnu. Ralf je jako ve snách, má strach, vždyť sní spal.... Gabriela si stále přemítá chování ženy když viděla Ralfa.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katy Katy | Web | 4. srpna 2013 v 14:22 | Reagovat

Dobře ty to je napínavé ani se mi na dovolenou nechce chci vědět jak to dopadne

2 Ada Ada | E-mail | Web | 5. srpna 2013 v 10:38 | Reagovat

Neboj nic ty neutece a konec jen tak nebude. :-D

3 Jana Jana | E-mail | 2. září 2014 v 20:59 | Reagovat

Dobré :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama