Láska - symbol štěstí, ale i smrti 3

6. srpna 2013 v 9:00 | Ada |  Láska - symbol štěstí ale i smrti
LÁSKA SYMBOL ŠTĚSTÍ, ALE I SMRTI 3

Směna plyne a pomalu se blíží její konec. Jenže pak na základnu přijede policie. V Ralfovi zatrne, Biggi nechápe a Gabriela se tváří neutrálně. "Dobrý den, ještě jednou." Pozdraví je kriminalista Herz. "Potřebujete něco?" Zeptá se Ralf. "Ano, musíme s vámi mluvit." "A proč?" Kriminalista si ho přísně přeměří. "Otázky pokladu já. Kde máte svůj zavírací nůž?" Zní první otázka. "U….u sebe." Odpoví Ralf. "Hm, ukažte mi ho." Řekne Herz. Ralf z kapsy vytáhne svůj nůž. "Hm, a nechybí tam jméno?" "No... no ten je rezervní." "Aha?! A kde je ten původní?" "Jsem... ho ztratil." Řekne nejistě Ralf. "Ztratil...." Policista si šáhne do kapsy a potom Ralfovi ukáže jeho nůž, je od krve. "Tímto nožem byla pořezána druhá i dnešní oběť." Ralfovi spadne čelist. "Ale....já já nic neudělal." "To říká každý." Namítne kriminalista. "Ale já to vážně nebyl." "Opravdu? A co mi řeknete o té dnešní ženě? Byla v jako v tranzu když vás viděla. Znáte ji?" Zeptá se Herz. Ralf se podívá na Gabrielu a přemýšlí co odpovědeť stále doufá, že se ke Gabi vrátí. "Vezl jsem ji domu." "Hezká pohádka, ale podle testů DNA jsme zjistili, že jste sní měl styk, nebo jste ji znásilnil vy?" Gabriela jen nevěřícně zírá, prohlíží si Ralfa a přemýšlí nad tím co teď slyšela, byl by Ralf vážně schopný to udělat?
Do pohotovostní místnosti přijde Ebelsieder. "Co se tu děje?" Řekne a kriminalista mu vše znova vysvětlí. Všichni mlčí, nikdo to nechápe, Ralf a takový čin?
"Ano spal jsem sní, ale neznásilnil jsem ji!" Vykřikne Ralf. "Nekřičte tady pane Stallere, ale důkazi říkají něco jiného, půjdete s námi." "Cože, já nic sakra neudělal!" Vyjede Ralf a má chuť se bránit. "Čím víc se budete bránit tím hůře pro vás.... Zatkněte ho." Řekne Herz.
"Je to nutné? Pana Stallera znám dost dlouho a myslim si, že nic neudělal a za druhé služba mu ještě neskončila." Zasáhne Ebesieder. "Hm, vidíte ani vy mu nevěříte…zatkněte ho." Znovu řekne a policista v uniformě přistoupí za Ralfa a začne mu dávat pouta. "Cokoliv řeknete může být a bude u soudu použito proti vám. Máte právo na obhájce, jestli ho nemáte bude vám přidělen....." Poté Ralfa vyvedou ze základny. Gabi stále nic neříká, Biggi vyběhne ven a zavolá na Ralfa. "Neboj všechno se vysvětlí, nenecháme tě v tom. Já ti věřím." Ralf se lehce pousměje, ale nepotěší ho to, tohle měla udělat Gabriela.
Když se Biggi vrátí zpět do pohotovostní místnosti začne obvolávat tým A a Ebelsieder šel pro Petra, co kdyby nastal ještě výjezd.
Thomas s Michaelem dorazí na základnu během 15 minut. Všichni jsou v pohotovostní místnosti a snaží se něco vymyslet, přece nemůžou dopustit, že by Ralfa opravdu zavřeli. Jediný kdo se nezapojuje do debaty je Gabriela. "Gabi co na to říkáš?" Gabi němě pokrčí rameny. "Vaše plány jsou absurdní." "Hm, tak nám navrhni něco lepšího teda." Řekne ji naštvaně Biggi. "Nevim, a pak neni mi dobře půjdu domu." "Gabrielo? Ale co Ralf? Tobě je jedno,že ho zavřeli?!" Zeptá se jí naštvaně Biggi. Gabriela se omluvně podívá na své kolegy a odejde. "Co to do ní vjelo?!"" Řekne něvěřícně Biggi, ale to už se zvedne Michael a jde za ni. "Gabrielo můžu?" Zeptá se jí Michael a ta kývne. "Jsi v pořádku?" "Ano, jen mi není dobře." "Jsi smutná, stalo se něco?" Zeptá se jí Michael. Gabriela se začne přehrabovat ve skříňce, protože oči má plné slz. "Ne." Řekne prudce. "Gabrielo znám tě dost dlouho, abych poznal, že se něco děje." Nenechá ji na pokoji Michael. "Nic se sakra neděje a jestli dovolíš chtěla bych se převlíknout." Odsekne mu Gabriela. Michaela její chování zaráží, takovouhle ji nezná, přistoupí k ní a chytne ji za ramena. "Gabi..." Gabriela už nadále slzy neudrží a otočí se na Michaela. "Co se ti stalo?" ...."Nechci se o tom bavit.... jen musim už odtud." Řekne vzlykavě. "Dobře odvezu tě?" "To je dobrý, zvládnu to." Namítne Gabi. "Už jsem řek, převlíkni se a já počkám venku." Řekne Michael a pak jde také za Ebelsiederem. Ten ač nerad poprosí centrálu aby na hodinku vzal za ně výjezdy Rosenheim.
Gabriela po chvíli vyjde ze šatny, ani se nerozloučí s kolegy a jde na parkoviště, Michael vyjde okamžitě za ní. Gabriela už sedí zabořená v sedačce. Michael ji mlčky doveze domu. "Díky za odvoz." "Za málo Gabi." Řekne ji a vrací se zpět, tentokrát už taxíkem.
Jenže když přijede na základnu kolegové mu řeknou, že se zítra všichni mají dostavit k výslechu. Nějak všichni zapomněli něco dalšího vymýšlet a tak se Biggi rozjede domu a kluci musí vydržet noční a připravit se na výslech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucinecqua lucinecqua | E-mail | Web | 6. srpna 2013 v 9:06 | Reagovat

Super, jen tak dál, už se těším na pokračování :-)

2 Ada Ada | E-mail | Web | 6. srpna 2013 v 10:10 | Reagovat

[1]: Neboj brzo se ho dočká. ;-)

3 Katy Katy | Web | 6. srpna 2013 v 11:58 | Reagovat

Suprovní povedene jen tak dál

4 Jana Jana | E-mail | 2. září 2014 v 21:05 | Reagovat

Pěkně napínavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama