Láska - symbol štěstí, ale i smrti 5

10. srpna 2013 v 8:00 | Ada |  Láska - symbol štěstí ale i smrti
LÁSKA - SYMBOL ŠTĚSTÍ, ALE I SMRTI 5

Všichni mají po výslechu a sjedou se na základně, chybí tam jen Gabriela, ale také už všichni ví proč, Herz všem vykecal, že měla vztah s Ralfem, ale to neni podstané teď plánují jak Ralfovi pomoc, protože věří, že nic neudělal. "Mě něco napadlo." "Co?"" Zeptá se Thomas plný očekávání. "Přepadává stopařky, udělám volavku." "Zapomeň to je strašně riskantní." Namítá Thomas. "Sakra neruš." Okřikne ho Biggi a pokračuje. "Budu mít u sebe vysílačku, vy budete někde poblíž, všechno budete slyšet a když by se něco dělo, okamžitě vystartujete a pomůžetemi, tohle musí vyjít." Kluci o tom chvíli přemýšlí. "Dobře, ale co když přijde na vysílačku a nebo se něco podělá, ten chlap je strašně nebezpečnej." Namítne Michael. "Nepodělá musí to vyjít, chlapi přeci nejste srabi." Nakonec všichni kývnou, teď je jít za Ebelsiedrem a vše mu vysvětlit. Ebelsieder se schválením akce váhá, je to až příliš riskantní, ale po naléhání jeho podřízených akci schválí a vyjedná volno. Kolegové jsou rádi a jdou se domlouvat na dalším postupu a hlavně na tom kdy to uskuteční.

Gabriela už je z mužem na cestě hezkou chvíli, sedí uvolněně v sedačce a připadá si v bezpečí, ani nezaregistrovala, že muž zamknul dveře, po dalších několika metrech jízdy odbočí z hlavní silnice a pak vjede na polní cestu. "Co to děláte?! Řekl jste, že pojedete do města! Zastavte!" Začne křičet Gabriela. Ale muž se jen nahlas rozesměje. V jejích očích, už jí nepřipadá takový sympaťák jako když ji zastavil, má z něho strach. "Prosím zastavte..... já já...." Gabriela je zoufalá,muž jede stále dál. "Copak nevíš, že stopování, je teď nebezpečné?" Řekne jí muž a zase se začne smát. Gabi už docvakne o co tady jde. "To vy?!" "Bingo, to je překvapení co?" Gabi ovládne strach a pokouší se z auta nějak dostat. "Ale, ale už se ti u mě nelíbí?" Gabi se stále snaží dostat ven, ale marně. "Prosím zastavte.... já… já nic neřeknu." "To říkala každá, líbí se mi ten váš vyděšený pohled, vzrušuje mě, chceš si šáhnout?" Řekne jí a už jí bere za ruku a vede ji ke svému rozkroku. Gabriela se vyškubne a šáhne na volant, auto vjede do obilí.
Ale muž ho rychle dostane zpátky na cestu. "Ty děvko!" Vykřikne a udeří Gabrielu, ta rána ji omráčí a Gabi sedí bezvládně v sedačce.

Mezitím se kolegové na základně domluvili, že velkou akci uspořádají dnes večer. Biggi bude stopovat v místech, kde včera našli tu zraněnou ženu, a bude se snažit aby vypadala jako lehká holka. Tým A bude s BK čekat na poli 3 minuty letu od ní. Pak už jen zbyde doufat, že narazí na správného muže.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katy Katy | Web | 10. srpna 2013 v 9:24 | Reagovat

hooodně dobrý jsem napjatá jak male kšandy. jen tak dál.

2 Ada Ada | E-mail | Web | 10. srpna 2013 v 9:40 | Reagovat

[1]: Tak mi z toho prosím nepraskni.

3 Jana Jana | E-mail | 2. září 2014 v 21:20 | Reagovat

Nééé snad to dopadne dobře

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama