Sourozenecké intriky 12

15. července 2014 v 8:08 | Ada |  Sourozenecké intriky
SOUROZENECKÉ INTRIKY 12
O 14 později
Biggi dnes konečně probudí z umělého spánku a hned jí podrobí vyšetřením hlavy a páteře. Všichni členové medicopteru jsou v nemocnici a lékař Fridrich povolil jen Gabriele, že může být u ní při probuzení a při vyšetření.
Gabriela i tak musí být komplet v plášti, musí mít na hlavě operační čepici, přes ústa oušku a na rukách rukavice.
Pak vede na pokoj, vezme Biggi a ruku a lékař jí píchne další sadu léků, které ji už dnes probudí z umělého spánku. Poté Gabriele řekne, aby jí to všechno vysvětlila a obeznámila ze situací a nakonec odejde.
Biggi se probere za hodinu a první její myšlenka je, (proč ležím na břiše?) Chce se otočit a lehnout si normálně. "Ne Biggi, to nesmíš." Řekne Gabriela a stoupne si k ní. "Proč co se stalo?" nechápe Biggi. "Biggi měla si nehodu….." Začne opatrně Gabriela. "Nehodu? Myslíš tu velkou ránu?" zeptá se ještě zmatene. "Ano, to ti explodovala motorka." Odpoví Gabi. "Ježiš, moje kráska plechová…" Pronese Biggi. "Biggi, musím ti něco říct." Řekne Gabriela. "A co?" zeptá se Biggi a Gabriela jí řekne o jejích zraněních i o vyšetření co ji čekají a nakonec se zeptá: "Nepotřebuješ něco vysvětlit?" "….Ochrnutá, popálená….. ne myslím, že ne…. takže je ze mě krypl…" Vzdychne Biggi. "Biggi není, teď jsem ti to vysvětlovala, bdueš chodit, jen to chce čas, trpělivost a cvičení." Řekne jemně Gabi. "Hmmm…."
"Biggi mám pro tebe ještě zprávu, dobrou." Řekne Gabriela. "Jakou?" "Ericha zatkla policie." Odpoví Gabi. "..Cože? Kde?" zeptá se šokovaně Biggi a trochu hlavu natočí na svou kamarádku. "Sám se udal a našli ho v nějaké vsi. Policii řekl vše i o tom gangu, který ti nejspíš tu nálož do motorky dal. Kriminalisti si myslí, že můžou rozprášit celej gang." Řekne Gabriela optimisticky. "Aha, to je dobrý…." Řekne Biggi a nezní dvakrát nadšeně. "Promiň Biggi, už tě nebudu unavovat, teď tě lékaři odvezou na vyšetření, neboj se ho, to nebolí a pak se ještě stavím, pokud mi to tvůj ošetřující lékař dovolí." Řekne Gabriela a zamává na sestru, že už je hotovo, že si pro Biggi můžou přijít sanitáři.
Odvezou ji na různá vyšetření a Gabriela s kolegy čeká venku.
Po nekonečných dvou hodinách Biggi vezou zpět na JIPku. Biggi zase spí, bylo to pro ni velice náročné. Doktor Fridrich přijde za členy Medicopteru 117. "Dobrý den, mám pro vás příznivé zprávy." Řekne. Všem se na tváři vykouzlí úsměv a Fridrich pokračuje. "Otok páteře pomalu ustupuje. Mozek není poškozen a podle imunologických testů, jsme zjistili, že hladiny bílých krvinek je v normě, takže mi teď budeme paní Schwerinové podávat léky na sníženy imunity a počítám, že do týdne maximálně do 14 dní může podstoupit transplantaci kůže. Pro vás to znamená, že ještě nejméně měsíc vaší kolegyni nesmíte navštěvovat." Dokončí svou řeč lékař a odejde.
Všichni jsou rádi, že jak to zprvu vypadalo vážně, tak teď je naděje, že Biggi bude bez následků a, že ta ženská má opravdu tuhý kořínek a nic jí jen tak nepoloží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | 30. září 2014 v 18:50 | Reagovat

super, jen mám strach ještě z toho gangu, aby něco nechystal

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama