Srpen 2014

Mezi nebem a zemí 2

31. srpna 2014 v 4:00 | Ada |  Mezi nebem a zemí
MEZI NEBEM A ZEMÍ 2

...Gabriela vše pozoruje ze shora a vůbec se jí situace nelíbí. Nejraději by Ralfovi řekla, vykašli se na něj a pojď na horu, ale to nemůže a tak musí vše ze zhora mlčky pozorovat a jen doufat, že vše dobře dopadne.
"Ralfe pospěš si, vítr má silnější intenzitu a vrtulník už nedokážu tak lehce ovládat." Řekne Biggi. Ralf jen něco zamumlá do interkomu, není mu ani moc dobře rozumět. Až po několika minutách řekne srozumitelně. "Dostaň mě odsud." Gabi jeho přání mileráda splní a začne lano navíjet.
Jenže pak uvidí jak se Ralf s tím mužem nějak přetahuje, brání se a snaží se ho zpacifikovat. "Ralfe, dej mu tu injekci!" řekne Gabi hned do interkomu,ale její láska jí neodpoví. Jen se dál na laně oba zmítají. Gabriela trne, neví co se z toho vyvrbý a ani rychlost navíjejí nejde zrychlit.
Najednou sebou Bkčko trhne. Gabriela zalítne dozadu. Když se vzpamatuje okamžitě vystartuje zpět na svou pozici a jen vidí jak Ralf s druhým mužem letí k hladině a lano s nimi. "Biggi! Lano!" zařve Gabriela.

Gabriela Kollmann

31. srpna 2014 v 0:00 | Ada |  Hlavní hrdinové
Gabriela Kollmannová je lékařka týmu B. Je to skvělá lékařka, diagnostička a v nouzových situacích se umí rychle rozhodovat. Je milá, dala by se označit až za zakříknutou, nikdy nepoužívá sprostých slov. Je bohatá, ale nad kolegy se nijak nepovyšuje a své bohatsví nedává nijak najevo. Během akcí dokáže být tvrdohlavá a vynutit si své vlastní rozhodnutí. Tajně udržuje vztah s kolegou Ralfem Stallerem, který stejně jednou vypluje na povrch. Ale nebyl by to pravý vztah bez toho, aby nepřišla krize a rozchod. I přesto, že se Gabriela s Ralfem stále milují, nedojde k zalepí jejich vztahu, protože Gabriela tragicky umírá, na rozsáhlé popáleniny.


Výsledky

30. srpna 2014 v 9:00 | Ada |  Odměny
Tak a máte tu výsledky. Ještě jednou jsem je zkontrolovala a přepočítala... A můžu vám říct bylo to těsné...
1. místo má nárok o odměnu - napiš si SEM nebo do rubriky PŘÁNÍ


Mezi nebem a zemí 1

30. srpna 2014 v 4:00 | Ada |  Mezi nebem a zemí
Tak a máme tu další povídku, kterou jsem napsala během dovolená v Primorsku. Povídka si opět hraje se vzpomínkami a určité děje budou popsány jen pár větami a proloženy obrázky, tak prosím buďte trpělivý a snad se vám bude povídka líbit. Byla bych moc vděčná za jakýkoliv KOMENTÁŘ.

MEZI NEBEM A ZEMÍ 1

"Vážně zraněný plavec na jezeru Boden See. Záchranná vodní služba je na místě. GPS souřtadnice jsou 64°severně a 87° východně. Je potřeba mít na palubě dvě voloná místa, zraněná osoba má u sebe doprovod." Takové hlášení o akci dostal Medicopter 117.
Gonzo kvůli tomu zůstal na základně a Gabriela s Ralfem se připravovali do akce. "Za dvě minuty jsme na místě, buďte připraveni a dávejte si pozor na boční vítr." Oznámí jim Biggi. Gabriela s Ralfem se naposledy ujistí, že jejich vybavení v pořádku a poté otevřou dveře a vysednou ven. Biggi se přiblíží k jezeru, kde na ně mává jedna osoba. "Půjdete na laně, a já se pokusim najít místo k přistání." Řekne Biggi. Ralf i Gabi to odkývou, zaháknou se na lano a Biggi je začne spouštět.
Když se dotknout země, odpojí se a Biggi po chvíli přistane o pár metrů dále. Ze zadního prostoru BK vyndá nosítka a nese je ke kolegům, kteří ošetřují zraněného. "Není to tak vážné jak se zdálo. Přeložíme ho na nosítka a zbytek ošetříme ve vrtulníku." Řekne Gabriela a po těchto slovech tak udělají.
Záchráři jim pomohou pacienta odvést do vrtulníku, přičemž jeden z nich řekne: "Se ženou byl i muž, který odmítl jít s námi. Byl v šoku a doplaval si na támhletem ostrůvek. Když jsme mu chtěli pomoc a přiblížilit se k němu, útočil." "Dobře, mi se pro něno stavíme." Řekne Gabi a zavře za sebou dveře. "Biggi slyšela si to?" zeptá se své kolegyně. "Ano Gabi slyšela, letím tam, a Ralf ať se opět chystá na lano." Řekne Biggi. "Neboj, naše pilotko, já už jsem připravený." Přitaká Ralf. Gabriela mu do kapsy dá injekci s lékem na uklidnění, pro případ nouze. Po chvíli už je Ralf spouštěn dolů....

Hádej díl

29. srpna 2014 v 12:12 | Ada |  Hádanky

Slaví

29. srpna 2014 v 8:29 | Ada |  Narozeniny

Hádej kdo (2)

28. srpna 2014 v 8:14 | Ada |  Hádanky
Hádej dvě postavy Mrkající
... A někdo z vás, už má nárok na odměnu.... Večer nebo zítra se dozvíte kdo....


Otrava 19 - závěr

27. srpna 2014 v 10:50 | Ada |  Otrava
OTRAVA 19 - závěr

O týden později
Mark je po měsíci konečně propuštěn domu. Gabi ho v nemocnici vyzvedává, už se těší, že budou konečně spolu.
Ale nejedou domu, ale na základnu, kde na Marka čeká překvapení. Když Gabi zastaví a oba vystoupí, začnou se otevírat vrata hangáru a tak k nim jdou. Za chvíli vidí, že na posuvném heliportu je stůl a na něm plno jídla a kolegové začnou po Markovi házet konfety se slovy: "Vítej zpět, lazare, už jsi nám chyběl." Řekne Jens a Marka poté obejme. "Kámo brzdi nejsem homo a divil nych se, že ty ano." Řekne Mark. Jens ho pak pustí a nechá i ostatní se s ním přivítat. Dokonce i suchar Höppler je na měkko, což je u něho velice neobvyklé. Nakonec heliport vytlačí před základnu a dají se do jídla a pití.
Na základně jsou až do odpoledne, ale pak se Gabi s Markem rozloučí a jedou domu. Gabi Marka odváží k němu. Za půl hodinky už zastavuje před jeho domem. "Půjdeš dál?" zeptá se Mark. Gabi po chvíli váhání kývne na souhlas a společně s Markem vejdou do jeho domu. Mark je překvapený, že je všude uklizeno a dokonce na sporáku jsou hrnce s jídlem. "Doufám, že ti nevadí, že jsem se o to starala." zeptá se Gabi. "Ne to víš, že ne. Jsem moc rád." Řekne Mark, usměje se a přistoupí ke Gabi. Gabi se něho usměje a znenadání ho vroucně políbí. Mark jí to oplatí. Líbají se dlouho a vášnivě.
Nakonec se od sebe odlepí, aby se mohli vydýchat. "Nechceš tu se mnou zůstat?" nabídne Mark. Gabi se usměje a řekne: "Co nabízíš?" "Romantiku, trochu erotiky, něhu, lásku..." Začne Mark vyjmenovávat a Gabi má čím dál víc usmívá. Nakonec se jde Mark umýt. Gabi na něho čeká v kuchyni a při té příležitosti si udělá čaj. Mark za chvíli přijde za ní. Sedne si k ní a obejme ji. "Gabi já jen… nebudeš to mít se mnou lehké a já ti nechci kazit život. Chci aby si byla šťastná a…." začne Mark říkát to na co myslel při koupeli. "Marku zadrž, já tě miluju a tvoje problémy mě nezastaví. Nic lepšího než jsi ty mě potkat nemohlo." Řekne Gabriela. Mark se usměje a po chvíli se začnou líbat. Jejich líbání je vroucné a nedočkavé. Jejich těla touží po tom druhém. Proto jsou polibky vroucnější a vroucnější. Začnou se zbavovat oblečení a užijí si hezkou a nedočkavou chvilku v kuchyni.

....Mark si časem začal na své problémy zvykat. Už si zvykl na to, že jednou je to normální a podruhé zase ne, učí se s tím žít. Gabriela je mu velkou oporou a snáší jeho nálady, když Mark nemá ohledně svých problémů svůj den. S Gabrielou mají dobrý vztah, moc se milují a plánují společně budoucnost.....


Otrava 18

26. srpna 2014 v 10:40 | Ada |  Otrava
OTRAVA 18

O dva dny později
Gabriela jede za Markem hned po službě. Cestou mu v obchodě koupila jeho oblíbený džus a něco na zub. Na to jak ji Tim říkal, jak to s Markem může být….. tak se mu zatím daří dobře. Dokonce to překvapilo i jeho ošetřujícího lékaře a urology. Shodli se na tom, že to asi nebude tak vážné...
Gabi vejde na pokoj, a zarazí ji Markovo chování. Mark je roztěkaný a z jeho očí nevyzařuje energie jako v předešlých dnech. "Ahoj." Pozdraví ho Gabi něžně a jde k jeho k posteli. "Ahoj." Pozdraví Mark, ale ani trochu se neusměje. Gabriele je to líto a tak se Marka aspoň pokusí políbit, ale ten odkloní hlavu na druhou stranu. "Marku copak je?" zeptá se něžně Gabriela a trochu mu odsune peřinu, aby si mohla k němu sednout, ale Mark si deku dá zpět...

Romy - Sabine Petzl

26. srpna 2014 v 5:05 | Ada |  Obrázky
Aktuální foto, Sabine Petzl.
Co říkáte na její dlouhé vlasy? Líbí se vám v nich? Nebo byla víc kočka v krátkých?