Listopad 2014

Sportovní spor 6 - závěr

30. listopadu 2014 v 2:00 | Ada |  Sportovní spor
SPORTOVNÍ SPOR 6 - závěr

Za dva týdny je Petra probuzena z umělého spánku. Její stav je konečně stabilní a její zranění z velké části zregenerována a proto může být přeložena na normální pokoj, kam za ní můžou návštěvy už celkem neomezeně. Trenéři a holky přinesou pohár. "Peťo to je pro tebe, ber to jako omluvu za to, že jsme se chovali jako krávy." Řekne Šafářová za všechny přítomné. "Děkuju vám, ráda vás vidím a o ničem už nevím. A vám moc gratuluji, že jste to dokázali." Řekne Kvitová. "To jste nás poháněli vy - ty a Kotyza. Je to vaše mísa." Řekne Hlaváčová. Kvitová se na ně usmęje a prohlídne si mísu, kterou jí spoluhráčky položily na klín.
"Zařídily jsme ti převoz. Za tři dny letíme všichni zpět domů." Řekne Kotyza. "No to je super, už se těším, tady už mi to leze na nervy, ale personál je milý." Řekne Kvitová.
Za tři dny je Petra připravována na transport zpět do České republiky. U transportu opět asistuje Medicopter 117 a opět tým B - Biggi, Gabriela a Ralf. Při letu na letiště probíhá normální konverzace a když doletí na letiště pomohou ji do letadla, kde ji s posádkou zajistí a letadlo se za pár chvil vznese a za hodinu a půl bez komplikací přistanou v Čr.Karin Thaler

30. listopadu 2014 v 0:00 | Ada |  Hlavní hrdinové
Skvělá lékařka zapálená do své práce. Denně nasazuje svůj krk. Také dobrá kolegyně a kamarádka, akorát má smůlu na muže. Po šťatsné lásce s kolegou doktorem Lüdwitzem nastal nešťatsný konec jejichlásky a Karin už zůstala sama i když se pokoušela sněkým seznámit.


Sportovní spor 5

28. listopadu 2014 v 2:00 | Ada |  Sportovní spor
SPORTOVNÍ SPOR 5

Za dva dny se zbylé hráčky postaví chorvatským hráčkách a úplně je smetou z kurtů.
Holky radostně výskají a téměř bez problémů a komplikací se probojovávají až k medailovým příčkám a čeká je hra o zlato.
Holky jdou do nemocnice a dají sestřičkám a lékařům, kteří se starali o Kvitovou a Kotyzu lístky na finále. Nakonec se staví i na základně Medicopteru 117. Naštěstí slouží tým, který byl u letecké havárie. Holky jim poděkují a předají lístky.

Sportovní spor 4

26. listopadu 2014 v 2:00 | Ada |  Sportovní spor
SPORTOVNÍ SPOR 4

Večer je tato nehoda ve všech zprávách a reportéři z toho dělají senzaci i proto, že v letadle byl fed cupový tým a ještě větší senzace je, když se bulvár dozví, že část týmu neletěla a začnou spekulace proč...

Narozeniny

24. listopadu 2014 v 11:24 | Ada |  Narozeniny

Sportovní spor 3

24. listopadu 2014 v 2:00 | Ada |  Sportovní spor

SPORTOVNÍ SPOR 3

Na základně Medicopteru 117, slouží tým B, ve složení Gabriela, Ralf a Biggi. Na základě panuje dobrá nálada, ale tuto pohodu přeruší hlášení o akci. "Havárie dopravního letounu na mezinárodním letišti."
"To bude maso." Pronese Ralf a s Gabrielou si vezmou své pohotovostní tašky a už za Biggi běží k BKčku. Za chvíli se vznesou a letí směr letiště.
Když se k němu přiblíží už z dálky vidí, jak se nad letištěm zvedá oblak dýmu. "Tak snad tam bude co ještě zachraňovat...." Pronese Ralf. "Ralfe! Nebuď hnusnej." Řekne Gabriela nevrle. "Promiň no..." Odsuší Ralf a Biggi udělá přistávací manévr a zažádá velitele zásahu o povolení k přistání.

Sportovní spor 2

22. listopadu 2014 v 2:00 | Ada |  Sportovní spor
SPORTOVNÍ SPOR 2

Další den má fed cupový tým má letět do Německa. Kotyza s ostatními trenéry už čekají na letišti na své svěřenkyně. Ale dlouhou dobu se v hale nikdo neobjeví. Kotyza je nervózní, neví co si myslet, bojí se, že nikdo nepoletí a, že ten včerejšek byl hodně přitažený za vlasy.
Půl hodiny před odletem dojde Kotyzovi zprava od zbylých 3 tenisek, že dnes s nimi nepoletí a poletí až zítra prvním letadlem. Kotyza šílí vzteky a volá jim, jenže mu to nikdo nebere a jsou nedostupní. Kotyza a ostatní jsou rudí vzteky. Pár minut před odletem dorazí na letiště Kvitová. "No to je dost! Za chvíli letíme jestli ti nedošlo!" zavrčí trenér. "Jak vidim, nejsem jediná, kdo tady není!" zavrčí stejně Petra. "Přiletí až zítra." odfrkne Kotyza a všichni jdou k odbavení a pak hned k odletovým halám. Kde začnou nastupovat do letadla, které je dopraví do Německa.
Kvitová se domluví s jedním pasažérem, jestli by si nemohl spolu vyměnit místa a protože je to známá tenistka a pro toho muže je to čest a může se pro ni přetrhnout. Kvitové je to jedno, hlavně, že nemusí sedět s trenérem. Od včerejšího incindentu ho má plný játra.
Ještě štěstí, že let do Německa trvá jen hodinu a půl. Let probíhá standardně, jen nad území Německa začnou být turbulence a s letadlem to začne házet a pilot pasažérům řekne, že to je normální, že je to způsobené silným bočním větrem a, že let nebude nijak ohrožen. Jenže v tomto tvrzení se plete.

Sportovní spor 1

20. listopadu 2014 v 2:00 | Ada |  Sportovní spor
Máme tu další povídku na přání. Tuto povídku si u mě objednala čtenářka Domino. příběh se úplně netýká našeho oblíbeného Medicopteru, ale nebojte i pár postav se tam na chvíli objeví. Povídka jak je teď zvykem bude zase vycházet obdem a teď už příjemné čtení.

SPORTOVNÍ SPOR 1

Tenisový tým - Kvitová, Šafářová, Hlaváčová, Koukalová a trenér Kotyza. Celý tým letí na Fed cupový turnaj do Německa. V letadle panuje dusná atmosféra. Kvitová sedí sama, Kotyza taky a ostatní tenistky se raději rozhodly přiletět samy dalším letadlem....
Ale to bych moc předbíhala. Nejprve bychom si měli říct, proč se tento tým pohádal.
Do Fed Cupu zbývalo 14 dní. Kotyza s hráčkami pilně trénoval. Kvitová byla na turnaj nasazena jako jednička. Šafářová jako dvojka, Koukalová jako trojka a Hlaváčová jako čtyřka. V tomto postavení hráli vždy. Jenže teď se ostatní spoluhráčky proti Kvitové domluvily. Nelíbilo se jim, že Kvitová je pořád jednička i když teď za posledních několik turnajů prohrála co se dalo a i minulý Fed cup nedopadl právě kvůli ní, protože byla mimo z toho, že se s ní rozešel tenisový kolega Štěpánek a ona prostě nebyla schopna odloučit osobní život od sportu. Tým v tý době prošel krizí a teď se to opakuje. Kvitová má zase osobní problémy a na hru opět kašle.
A jednou při tréninku to vybublá na povrch, když Kvitová není schopna ani pořádně ve čtyř hře podat. "Já už mám toho dost!" zařve Šafářová do tiché tělocvičny. "Co se děje?" zeptá se hlavní Fed Cupový trenér Kotyza. "Tohle nemá smysl! Podívej se na ní, hraje jak poleno a ty furt Petruška, Petruška!" rozkřikne se opět Hlaváčová. "Uklidni se, ano! Jsme tým a tým si musí pomáhat! A když to prostě někomu nejde tak to zachrání někdo jiný." Řekne trenér. "Jasně! Tohle jsem opravdu čekala! Protože to je úplně typický! Končim!" dokončí Hlaváčová a naštvaně odejde. "Tak jo holky, dáme si pauzu a za chvíli budeme pokračovat, zastoupím Hlaváčovou." Řekne Kotyza. "To nemá cenu. Končíme dneska všichni, ať nabereme síly." Řekne Šafářová a ostatní ji poslechnou a opustí tělocvičnu.

Ralf Staller

19. listopadu 2014 v 14:00 | Ada |  Obrázky

Jedna z natáčení

18. listopadu 2014 v 10:00 | Ada |  Obrázky