Boj o přežití 9 - závěr

23. září 2015 v 3:03 | Ada |  Boj o přežití
BOJ O PŘEŽITÍ 9 - závěr

"Dám další dávku adrenalinu ty nabí na 360….. Ustupte a pal - máme ji." Řekne Marc. Jenže tlak se nechce moc zvedat. "Jensi jak dlouho to bude ještě trvat?" "10 minut." Odpoví a dodá. "Zvládne to?" "Snad ano." Avšak Karin je na tom pořád stejně špatně. "Za 3 minuty přistáváme." Oznámí Jens. Sotva se dotkne země, vrtulník obklíčí policejní jednotky. "Co to sakra znamená?" Procedí Marc. Poté se otevřou dveře. "Jsem kapitán Hölz a velím tomu aby pan kancléř Krüger byl bezpěčně dopraven na soukromou kliniku." "Já vám kašlu na kancléře, ten neumírá naše kolegyně ano musíme ihned na sál." "Až pan kancléř bude v bezpečí, dělejte si co chcete! Opatrně vystupne a o nic se nepokoušejte." Všichni neochotně vystoupí a ve všech to vře. Poté co vystoupí kancléř nahrnou se kolem něco policajti a poté zastaví před posádkou Medicopteru. "Tak vám děkuju." Řekne kancléř a každému podá ruku, jenže nikdo na jeho výzvu neodpoví. Jen Biggi dodá. "Než abych vám podala ruku, bych vám raději plivla do ksichtu, máte štěstí, že mám dobré vychování." Kancléř si ji přeměří a i se skupinkou policistů odejde. Poté se Marc vrátí do BK, Karin je zase na tom o něco hůř. Během chvíle je též u vrtulníku tým lékářů, Karin si převezmou a už ji odvážejí na ambulanci. Po vyšetření CT a SONO ji okamžitě odvážejí na sál. Marc vyjde z ambulance a jde si sednou ke svým kolegům. "Tak co?" Zeptá se Biggi. "Došlo k průstřelu ledviny a k jejímu natržení dále kulka zasáhla příčný tračník střeva a zůstala ve slinivce…." "Zvládne to?" Optá se Enrico. "Snad ano." Odpoví mu Marc, brzo poté dorazí Max a Höppler, který je naštvaný. Operace trvá několik hodin.

Po čtyřech hodinách se otevřou dveře sálu a z nich vyjde lékař. Všichni se postaví a Marc řekne. "Jak dopadla operace?" "Pani Thalerová měla velkou ztrátu krve, během operace nastala zástava museli jsme ji resuscitovat…. Ale žije." Všichni si oddychnou a na tváři se jim objeví úsměv. "Slinivku a střevo se nám podařilo zrevidovat, ale s ledvinou to nevypadá moc dobře, museli jsem z části udělat resekci a bohužel musí ještě v brzké době na jednu operaci, zatím to vypadá, že o ni přijde." "A pane kolego můžeme za ní?" "Ne, přijďte zítra a možná vás za ní pustím." Odpoví lékař. "Děkujeme a kdyby něco zavolejte mi." "Ovšem kolego, teď už mě omluvte." Řekne lékař a unaveně odchází. Poté se všichni rozejdou k BKčku a letí na základnu.

A jak to bylo s Karin? Karin nakonec podstoupila ještě dvě operace a lékařům se podařilo ledvinu zachránit. Když ji po 14 dnech propustili domu kolegové za ní chodili každý den a starali se o ni. Nejvíc za ní chodil Marc. Mezi nimi začala vznikat láska. Karin byla po odchodu Michaela zase šťastná a Marc se k ní po krátké době nastěhoval. Karin se do práce vrátila až po 2 měsících a hrozně se těšila na své kolegy, jejich miminko i na další nebezpečné zásahy…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | 23. září 2015 v 4:48 | Reagovat

Krasny, jsem rada, ze to tak dopadlo. Hlavne ze prezila a ta laska s Markem, no super. ;-)

2 Jake Jake | 23. září 2015 v 6:47 | Reagovat

Veľa pekné. Len tak ďalej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama